Prošetajte po Dinjevcu putem Googlovog servisa

• Dinjevac •

nedjelja, 13. ožujka 2011.

PRIPREMNA NOGOMETNA UTAKMICA N.K."PODRAVEC"- DINJEVAC

13.03.2011.godine, N.K. Podravec iz Dinjevca u sklopu priprema za nastavak takmičenja u III. ŽNL-VPŽ, danas je bio domaćin N.K. "Zvijerci" iz Bjelovara. Utakmica je odigrana na igralištu  Dinjevčana. Domaćin je bio galantan i gostima iz Bjelovara je dopustio da im četiri puta zatrese mrežu, zaslužno. Igrači N.K. Podravca nisu uspjeli niti jedanput pronaći način kako postići pogodak.Gostujuća vrata kao da su bila začarana. Gosti su poveli  u 20 minuti, kada je gostujući igrač Siniša Gajski, nakon gužve u kaznenom prostoru domaćina, uspio smjestiti loptu u mrežu domaćeg vratara Jelušića. Igralo se između dva kaznena prostora bez izglednijih prigoda. U 40 minuti gostujuči igrač Raknić povečava vodstvo postižuči pogodak. Tim rezultatom se odlazi na odmor. U nastavku gledamu nešto bolju igru domaćina, koji nastoji smanjiti vodstvo gostiju iz Bjelovara. Ali u trinaestoj minuti nastavka neoprezan start domaćeg igraća u svom kaznenom prostoru, i sudac opravdano pokazuje na bijelu točku. Siguran realizator sa 11 metara bio je Hruška i gosti vode sa 3 : 0 - zasluženo. Kod nastavka igre domaćin djeluje potpuno bezopasano, sedam minuta kasnije u 65 minuti gostujuči igrač Leko, postiže četvrti pogodak za svoju ekipu,  što je i konačan rezultat.