D.Presečan, Jelušić, Rođak, Marko Presečan,
Kovačić, Šipek, M.Erhatić, Bastalić, Dražen
Erhatić, Dario Erhatić, Šokec, Dokuš, Jakupec
i Matija  Presečan

U sklopu priprema za nastavak proljetnog takmičenja nogometni klub Podravec iz Dinjevca, odigrao je svoju prvu pripremnu nogometnu utakmicu. Gostovao je u Bjelovaru kod nogometnog kluba Zvijerci. Unazad tri godine ova dva prijateljska nogometna kluba njeguju prijateljstvo i međusobno odigravanje, nogometnih utakmica. N.K.Podravec ima negativan skor odigranih utakmica, dosadašnje utakmice kako u Bjelovaru tako i u Dinjevcu, podravci su izgubili. Tako je bilo i u današnjoj utakmici, mada dobrim dijelom igre podravci su bili najblaže rečeno ravnopravan takmac. Tako da je prvi dio utakmice pripao dinjevčanima, koji su na odmor otišli sa golom prednosti, postignutim u 30 minuti, poslije opravdano dosuđenog kaznenog udarca. Siguran realizator sa bijele točke bio je Matija Presečan. U nastavku dinjevčani propuštaju nekoliko izglednih prigoda za povečanje vodstva, mada je i domaćin  propustio nekoliko prigoda za postizanje pogodaka. Kod dinjevčana dolazi do ozlijeđivanja jednog igrača (Jakupec) koji nije mogao nastaviti igru, a gosti su doputovali sa 11 igrača, te su nastavili igru sa igračem manje. Domaćini pojačavaju tempo igre pritiskujuči goste na svoju polovicu i pogodak je stalno "visio" u zraku. To se i dogodilo u 50 minuti kada domaći igrač Hruška, poslije ubačaja sa desne strane, lijepim skokom i još ljepšim udarcem glavom poravnao rezultat  1:1. Domaći i dalje napadaju imaju inicijativu i u 60 minuti dolaze u vodstvo  2 : 1. Vodeči pogodak postigao je  Kramarić. Do kraja utakmice vidljivo je, da obadvije ekipe sa snagom slabo stoje - nemaju kondicije za čitavu utakmicu. Ali to je prva pripremna utakmica za obje ekipe, morače poraditi na stjecanju kondicije. Minimalna prednost za domaćina ostala je do kraja ovog prijateljskog susreta. U nastavku pogledajte nekoliko fotografija sa današnje utakmice...